Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności.

OK

Compass PR dla Fundacji ORLEN

Świętym Mikołajem możesz być przez cały rok!  pod tym hasłem 6 grudnia odbyła sie akcja skierowana do pracowników PKN ORLEN i Spółek Grupy Kapitałowej. Celem projektu była promocja Programu Wolontariatu Pracowniczego, który trwa nieprzerwanie przez cały rok! 

W Warszawie w budynku Senator w ramach projektu odbyły się warsztaty, podczas których pracownicy PKN Orlen własnoręcznie wykonali ozdoby świąteczne i upominki dla najmłodszych podopiecznych fundacji. Powstałe dzięki pracy i zaangażowaniu pracowników ORLEN misie oraz ozdoby trafią  do wspieranych przez Fundację Orlen domów dziecka.

Compass PR  odpowiedzialna była za koncepcję i realizację  projektu. 

Ostatnio dodane

Debaty eksperckie na temat profilaktyki chorób zakaźnych w dobie pandemii COVID-19
2020-09-01
Compass PR odpowiada za kompleksową organizację cyklu e-debat eksperckich w ramach projektu Zdrowie Człowiek Profilaktyka.
Choroby Rzadkie Łódź
2020-08-03
31 lipca 2020 r.  w Centralnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi działalność rozpoczeła pierwsza w  regionie Poradnia Chorób Rzadkich dla osób dorosłych.
Compass PR wspiera pacjentów
2020-04-14
#SOSAtopia to akcja wpierająca pacjentów z atopowym zapaleniem skóry.

Kontakt

ul. Chłodna 64 lok 223
00-872 Warszawa
Karolina Waligóra
500 088 365
Agnieszka Pawlikowska
515 315 332