Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności.

OK

Compass PR kolejny rok dla Pfizer

Już po raz siódmy Agencja Compass PR będzie realizować działania dla firmy Pfizer, w ramach projektu edukacyjnego „Zdrowie-Człowiek-Profilaktyka”.  Inicjatywa skierowana jest do przedstawicieli samorządów i pracodawców, osób zarządzających zasobami ludzkimi i mających wpływ na kształtowanie polityki zdrowotnej w przedsiębiorstwach i instytucjach z całej Polski.

Celem projektu jest: edukacja w zakresie zdrowia, w szczególności zapobieganie chorobom zakaźnym i zwrócenie uwagi na potrzebę angażowania się w profilaktykę chorób i korzyści z tego wynikających; budowanie motywacji do inwestowania w programy profilaktyczne; dostarczenie informacji na temat narzędzi, które ułatwią efektywne wdrożenie i przeprowadzenie działań; dostarczenie praktycznej wiedzy nt. pozyskiwania alternatywnych środków do realizacji działań z zakresu profilaktyki w tym także ze środków unijnych; pokazanie dobrych praktyk (polskich i międzynarodowych) oraz wywołanie dyskusji na temat potrzeby ochrony zdrowia i realizacji działań profilaktycznych w środowiskach lokalnych, w tym w miejscach pracy.

Do zadań agencji będzie należało m.in.:  prowadzenie biura prasowego, kompleksowa organizacja spotkań w całej Polsce, przygotowanie wszystkich materiałów edukacyjnych, aktualizacja i bieżąca obsługa serwisu www. 

Ostatnio dodane

Debaty eksperckie na temat profilaktyki chorób zakaźnych w dobie pandemii COVID-19
2020-09-01
Compass PR odpowiada za kompleksową organizację cyklu e-debat eksperckich w ramach projektu Zdrowie Człowiek Profilaktyka.
Choroby Rzadkie Łódź
2020-08-03
31 lipca 2020 r.  w Centralnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi działalność rozpoczeła pierwsza w  regionie Poradnia Chorób Rzadkich dla osób dorosłych.
Compass PR wspiera pacjentów
2020-04-14
#SOSAtopia to akcja wpierająca pacjentów z atopowym zapaleniem skóry.

Kontakt

ul. Chłodna 64 lok 223
00-872 Warszawa
Karolina Waligóra
500 088 365
Agnieszka Pawlikowska
515 315 332