Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności.

OK

Compass PR wspiera pacjentów

#SOSatopia to akcja, której inicjatorem jest Polskie Towarzystwo Chorób Atopowych. Działania prowadzone w jej ramach mają na celu wsparcie pacjentów z atopowym zapaleniem skóry w czasie odizolowania społecznego i ograniczonego kontaktu z lekarzami spowodowanych pandemią koronawirusa.

Pacjenci z AZS i towarzyszącą astmą (ok. 35%), przyjmujący leki immunosupresyjne, chronicznie zestresowani i mający trudności ze snem oraz mający otwarte rozdrapane rany są grupie ryzyka zakażeniem koronawirusem i ciężkim przebiegiem tej choroby. Dlatego, aby pomóc im w trakcie kwarantanny społecznej przetrwać trudne chwile, PTCA przy wsparciu Compass PR i innych firm postanowili natychmiast rozpocząć działania online:

  • Wideo z przygotowywaniem posiłków dla alergików
  • Webinary live z psychoterapeutą i psychologiem
  • Infolinia – porady farmaceuty i specjalisty (alergologa lub psychologa)
  • Rozmowy live z dermatologiem i alergologiem z możliwością zadawania pytań z możliwością zadawania pytań na bieżąco
  • Rozmowy live z przedstawicielami organizacji pacjenckich (PTCA, Fundacja Alabaster) z możliwością zadawania pytań na bieżąco

Wszystkie rozmowy, wideo czaty, webinary i filmiki z pomysłami na dania będą prowadzone i publikowane na fanpage’u PTCA na Facebooku.

Projekt #SOSatopia wspierają również: Sanofi, Hrabia chce jeść, SkinHub - Koalicja na Rzecz Dermatoz Niezakaźnych i Alergii, Fundacja Alabaster, Fundacja Edukacji Społecznej, Narbutt - Lesiak Razem dla Dermatologii, Uniwersytet Medyczny w Łodzi.

Ostatnio dodane

Compass PR dołączyło do "SAPR"
2020-11-02
29 października jako jedna z pierwszych firm dołączyliśmy do grona agencji PR zrzeszonych w Stowarzyszeniu Agencji Public Relations „SAPR”.
Debaty eksperckie na temat profilaktyki chorób zakaźnych w dobie pandemii COVID-19
2020-09-01
Compass PR odpowiada za kompleksową organizację cyklu e-debat eksperckich w ramach projektu Zdrowie Człowiek Profilaktyka.
Choroby Rzadkie Łódź
2020-08-03
31 lipca 2020 r.  w Centralnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi działalność rozpoczeła pierwsza w  regionie Poradnia Chorób Rzadkich dla osób dorosłych.

Kontakt

ul. Chłodna 64 lok 223
00-872 Warszawa
Karolina Waligóra
500 088 365
Agnieszka Pawlikowska
515 315 332