Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności.

OK

Debaty eksperckie na temat profilaktyki chorób zakaźnych w dobie pandemii COVID-19

Odpowiadając na aktualne potrzeby dotyczące ochrony zdrowia w lokalnych społecznościach oraz w miejscach pracy od września do listopada Compass PR organizuje cykl debat eksperckich pt. „Programy profilaktyki chorób zakaźnych w dobie pandemii COVID-19 – jak je skutecznie realizować. Praktyczne wskazówki i narzędzia dla samorządów, instytucji i pracodawców”. Wydarzenia skierowane są do przedstawicieli samorządów, dyrektorów szpitali i managerów placówek medycznych, przedstawicieli WSSE i PSSE, przedstawicieli Domów Pomocy Społecznej i innych instytucji działających na rzecz seniorów, a także do wszystkich, którzy szukają informacji o działaniach CSR i ich korzyściach i chcą poznać dobre i sprawdzone praktyki oraz stosowane w miejscach pracy i samorządach rozwiązania.

Inicjatywa realizowana jest w ramach projektu Zdrowie Człowiek Profilaktyka, którego współtwórcą jest Compass PR, a który realizowany jest dzięki wsparciu Pfizer Polska.  

Dodatkowo, w ramach projektu Compass PR odpowiada m.in. za przygotowanie materiałów edukacyjnych dla uczestników spotkań, w tym poradników dla pracodawców i samorządów, realizację filmów edukacyjnych, webinarów, stworzenie nowej strony www projektu, kompleksową koordynację udziału przedstawicieli projektu w wydarzeniach centralnych oraz za prowadzenie biura prasowego.

Więcej informacji na temat inicjatywy: www.ZdrowieCzlowiekProfilaktyka.pl 


Ostatnio dodane

Debaty eksperckie na temat profilaktyki chorób zakaźnych w dobie pandemii COVID-19
2020-09-01
Compass PR odpowiada za kompleksową organizację cyklu e-debat eksperckich w ramach projektu Zdrowie Człowiek Profilaktyka.
Choroby Rzadkie Łódź
2020-08-03
31 lipca 2020 r.  w Centralnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi działalność rozpoczeła pierwsza w  regionie Poradnia Chorób Rzadkich dla osób dorosłych.
Compass PR wspiera pacjentów
2020-04-14
#SOSAtopia to akcja wpierająca pacjentów z atopowym zapaleniem skóry.

Kontakt

ul. Chłodna 64 lok 223
00-872 Warszawa
Karolina Waligóra
500 088 365
Agnieszka Pawlikowska
515 315 332