Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności.

OK

Compass PR dla Fundacji ORLEN

Świętym Mikołajem możesz być przez cały rok!  pod tym hasłem 6 grudnia odbyła sie akcja skierowana do pracowników PKN ORLEN i Spółek Grupy Kapitałowej. Celem projektu była promocja Programu Wolontariatu Pracowniczego, który trwa nieprzerwanie przez cały rok! 

W Warszawie w budynku Senator w ramach projektu odbyły się warsztaty, podczas których pracownicy PKN Orlen własnoręcznie wykonali ozdoby świąteczne i upominki dla najmłodszych podopiecznych fundacji. Powstałe dzięki pracy i zaangażowaniu pracowników ORLEN misie oraz ozdoby trafią  do wspieranych przez Fundację Orlen domów dziecka.

Compass PR  odpowiedzialna była za koncepcję i realizację  projektu. 

Ostatnio dodane

Moje miejsce na Ziemi
2021-07-01
Compass PR poprowadzi kampanię promującą czwartą edycję programu grantowego Fundacji Orlen "Moje miejsce na Ziemi"
Trzeźwo Myślę
2021-06-01
Compass PR przeprowadzi dla Carlsberg Polska piątą edycję ogólnopolskiego programu społeczno-edukacyjnego „Trzeźwo myślę”
Kolejny rok z Pfizer Polska
2021-04-18
Po raz ósmy jesteśmy odpowiedzialni za realizację działań dla firmy Pfizer, w ramach projektu edukacyjnego „Zdrowie Człowiek Profilaktyka”.

Kontakt

ul. Chłodna 64 lok 223
00-872 Warszawa
Karolina Waligóra
500 088 365
Agnieszka Pawlikowska
515 315 332