Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności.

OK

Compass PR dla Fundacji ORLEN

Świętym Mikołajem możesz być przez cały rok!  pod tym hasłem 6 grudnia odbyła sie akcja skierowana do pracowników PKN ORLEN i Spółek Grupy Kapitałowej. Celem projektu była promocja Programu Wolontariatu Pracowniczego, który trwa nieprzerwanie przez cały rok! 

W Warszawie w budynku Senator w ramach projektu odbyły się warsztaty, podczas których pracownicy PKN Orlen własnoręcznie wykonali ozdoby świąteczne i upominki dla najmłodszych podopiecznych fundacji. Powstałe dzięki pracy i zaangażowaniu pracowników ORLEN misie oraz ozdoby trafią  do wspieranych przez Fundację Orlen domów dziecka.

Compass PR  odpowiedzialna była za koncepcję i realizację  projektu. 

Ostatnio dodane

Polskie Towarzystwo Onkologiczne klientem Compass PR
2023-09-28
Agencja Compass PR wygrała organizowany przez Polskie Towarzystwo Onkologiczne przetarg, na realizację cyklu spotkań edukacyjnych dla organizacji pacjentów „O przyszłości onkologii. Forum or
Szczepienia przeciw grypie refundowane
2023-08-31
Szczepienia przeciw grypie znalazły się na liście refundowanych leków dla wszystkich osób po 65 roku życia oraz dzieci i młodzieży do 18 r.ż. Compass PR odpowiada za komunikację w tym zakres
Wspieramy Fundację Carita
2023-07-01
Już po raz drugi będziemy wspierać Fundację Carita w działaniach komunikacyjnych związanych z Rajdem po Zdrowie.

Kontakt

ul. Chłodna 64 lok 223
00-872 Warszawa
Karolina Waligóra
500 088 365
Agnieszka Pawlikowska
515 315 332