Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności.

OK

Strona internetowa compasspr.pl ma charakter wyłącznie informacyjny. Agencja nie ponosi odpowiedzialności z tytułu powstania jakichkolwiek szkód, wynikających lub będących w związku z niniejszą stroną internetową lub jakąkolwiek treścią zamieszczoną na niniejszej stronie internetowej oraz w związku
z jakimkolwiek nieautoryzowanym użyciem treści zawartych na niniejszej stronie internetowej. 

W każdym przypadku, osoby zainteresowane uzyskaniem informacji związanych z treściami zawartymi na stronie internetowej powinny skontaktować się agencją za pośrednictwem poczty elektronicznej biuro@compasspr.pl. Jakiekolwiek treści zawarte na niniejszej stronie internetowej, zamieszczone w celach informacyjnych, są aktualne na dzień ich zamieszczenia, a agencja nie może zagwarantować ich aktualności czy przydatności w każdym stanie faktycznym
i w każdym czasie. 

Żadna informacja zamieszczona na compasspr.p nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Strona compasspr.pl zawiera linki to innych stron www, które oferowane są jedynie w celu informacyjnym. Agencja nie ponosi odpowiedzialności za treść lub funkcjonowanie tych stron. 
Podobnie jak większość serwisów internetowych, monitorujemy ilość odwiedzin. W tym procesie nie są uzyskiwane żadne dane umożliwiające personalną identyfikację odwiedzającego serwis. Właściciel serwisu zbiera informacje o liczbie osób odwiedzających serwis, daną stronę oraz informacje o pochodzeniu domeny podmiotu dostarczającego usługi internetowe użytkownikowi serwisu. Dane te pomagają nam w lepszym poznaniu zainteresowań naszych użytkowników.

Wszelkie materiały zawarte na stronie www.compasspr.pl są chronione prawami autorskimi lub prawami ochronnymi wynikającymi z rejestracji znaków towarowych i stanowią przedmiot własności.

Właścicielem majątkowych praw autorskich do strony internetowej compasspr.pl i administratorem strony jest:

Compass Public Relations s.c. 
ul. Chłodna 64 lok. 223 
00-872 Warszawa
e-mail: biuro@compasspr.pl
NIP: 525-258-22-05

Kontakt

ul. Chłodna 64 lok 223
00-872 Warszawa
Karolina Waligóra
500 088 365
Agnieszka Pawlikowska
515 315 332