Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności.

OK

Compass PR kolejny rok dla Pfizer

Już po raz siódmy Agencja Compass PR będzie realizować działania dla firmy Pfizer, w ramach projektu edukacyjnego „Zdrowie-Człowiek-Profilaktyka”.  Inicjatywa skierowana jest do przedstawicieli samorządów i pracodawców, osób zarządzających zasobami ludzkimi i mających wpływ na kształtowanie polityki zdrowotnej w przedsiębiorstwach i instytucjach z całej Polski.

Celem projektu jest: edukacja w zakresie zdrowia, w szczególności zapobieganie chorobom zakaźnym i zwrócenie uwagi na potrzebę angażowania się w profilaktykę chorób i korzyści z tego wynikających; budowanie motywacji do inwestowania w programy profilaktyczne; dostarczenie informacji na temat narzędzi, które ułatwią efektywne wdrożenie i przeprowadzenie działań; dostarczenie praktycznej wiedzy nt. pozyskiwania alternatywnych środków do realizacji działań z zakresu profilaktyki w tym także ze środków unijnych; pokazanie dobrych praktyk (polskich i międzynarodowych) oraz wywołanie dyskusji na temat potrzeby ochrony zdrowia i realizacji działań profilaktycznych w środowiskach lokalnych, w tym w miejscach pracy.

Do zadań agencji będzie należało m.in.:  prowadzenie biura prasowego, kompleksowa organizacja spotkań w całej Polsce, przygotowanie wszystkich materiałów edukacyjnych, aktualizacja i bieżąca obsługa serwisu www. 

Ostatnio dodane

Przełamać ciszę
2021-07-25
Compass PR rozpoczyna realizację nowej kampanii edukacyjnej poświęconej rakowi wątrobowokomórkowemu.
Moje miejsce na Ziemi
2021-07-01
Compass PR poprowadzi kampanię promującą czwartą edycję programu grantowego Fundacji Orlen "Moje miejsce na Ziemi"
Zapytaj o SM
2021-06-02
Agencja Compass PR rozpoczęła realizację nowej kampanii zdrowotnej poświęconej stwardnieniu rozsianemu "Zapytaj o SM",

Kontakt

ul. Chłodna 64 lok 223
00-872 Warszawa
Karolina Waligóra
500 088 365
Agnieszka Pawlikowska
515 315 332