Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności.

OK

Compass PR wspiera pacjentów

#SOSatopia to akcja, której inicjatorem jest Polskie Towarzystwo Chorób Atopowych. Działania prowadzone w jej ramach mają na celu wsparcie pacjentów z atopowym zapaleniem skóry w czasie odizolowania społecznego i ograniczonego kontaktu z lekarzami spowodowanych pandemią koronawirusa.

Pacjenci z AZS i towarzyszącą astmą (ok. 35%), przyjmujący leki immunosupresyjne, chronicznie zestresowani i mający trudności ze snem oraz mający otwarte rozdrapane rany są grupie ryzyka zakażeniem koronawirusem i ciężkim przebiegiem tej choroby. Dlatego, aby pomóc im w trakcie kwarantanny społecznej przetrwać trudne chwile, PTCA przy wsparciu Compass PR i innych firm postanowili natychmiast rozpocząć działania online:

  • Wideo z przygotowywaniem posiłków dla alergików
  • Webinary live z psychoterapeutą i psychologiem
  • Infolinia – porady farmaceuty i specjalisty (alergologa lub psychologa)
  • Rozmowy live z dermatologiem i alergologiem z możliwością zadawania pytań z możliwością zadawania pytań na bieżąco
  • Rozmowy live z przedstawicielami organizacji pacjenckich (PTCA, Fundacja Alabaster) z możliwością zadawania pytań na bieżąco

Wszystkie rozmowy, wideo czaty, webinary i filmiki z pomysłami na dania będą prowadzone i publikowane na fanpage’u PTCA na Facebooku.

Projekt #SOSatopia wspierają również: Sanofi, Hrabia chce jeść, SkinHub - Koalicja na Rzecz Dermatoz Niezakaźnych i Alergii, Fundacja Alabaster, Fundacja Edukacji Społecznej, Narbutt - Lesiak Razem dla Dermatologii, Uniwersytet Medyczny w Łodzi.

Ostatnio dodane

Polskie Towarzystwo Onkologiczne klientem Compass PR
2023-09-28
Agencja Compass PR wygrała organizowany przez Polskie Towarzystwo Onkologiczne przetarg, na realizację cyklu spotkań edukacyjnych dla organizacji pacjentów „O przyszłości onkologii. Forum or
Szczepienia przeciw grypie refundowane
2023-08-31
Szczepienia przeciw grypie znalazły się na liście refundowanych leków dla wszystkich osób po 65 roku życia oraz dzieci i młodzieży do 18 r.ż. Compass PR odpowiada za komunikację w tym zakres
Wspieramy Fundację Carita
2023-07-01
Już po raz drugi będziemy wspierać Fundację Carita w działaniach komunikacyjnych związanych z Rajdem po Zdrowie.

Kontakt

ul. Chłodna 64 lok 223
00-872 Warszawa
Karolina Waligóra
500 088 365
Agnieszka Pawlikowska
515 315 332