Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności.

OK

Debaty eksperckie na temat profilaktyki chorób zakaźnych w dobie pandemii COVID-19

Odpowiadając na aktualne potrzeby dotyczące ochrony zdrowia w lokalnych społecznościach oraz w miejscach pracy od września do listopada Compass PR organizuje cykl debat eksperckich pt. „Programy profilaktyki chorób zakaźnych w dobie pandemii COVID-19 – jak je skutecznie realizować. Praktyczne wskazówki i narzędzia dla samorządów, instytucji i pracodawców”. Wydarzenia skierowane są do przedstawicieli samorządów, dyrektorów szpitali i managerów placówek medycznych, przedstawicieli WSSE i PSSE, przedstawicieli Domów Pomocy Społecznej i innych instytucji działających na rzecz seniorów, a także do wszystkich, którzy szukają informacji o działaniach CSR i ich korzyściach i chcą poznać dobre i sprawdzone praktyki oraz stosowane w miejscach pracy i samorządach rozwiązania.

Inicjatywa realizowana jest w ramach projektu Zdrowie Człowiek Profilaktyka, którego współtwórcą jest Compass PR, a który realizowany jest dzięki wsparciu Pfizer Polska.  

Dodatkowo, w ramach projektu Compass PR odpowiada m.in. za przygotowanie materiałów edukacyjnych dla uczestników spotkań, w tym poradników dla pracodawców i samorządów, realizację filmów edukacyjnych, webinarów, stworzenie nowej strony www projektu, kompleksową koordynację udziału przedstawicieli projektu w wydarzeniach centralnych oraz za prowadzenie biura prasowego.

Więcej informacji na temat inicjatywy: www.ZdrowieCzlowiekProfilaktyka.pl 


Ostatnio dodane

Przełamać ciszę
2021-07-25
Compass PR rozpoczyna realizację nowej kampanii edukacyjnej poświęconej rakowi wątrobowokomórkowemu.
Moje miejsce na Ziemi
2021-07-01
Compass PR poprowadzi kampanię promującą czwartą edycję programu grantowego Fundacji Orlen "Moje miejsce na Ziemi"
Zapytaj o SM
2021-06-02
Agencja Compass PR rozpoczęła realizację nowej kampanii zdrowotnej poświęconej stwardnieniu rozsianemu "Zapytaj o SM",

Kontakt

ul. Chłodna 64 lok 223
00-872 Warszawa
Karolina Waligóra
500 088 365
Agnieszka Pawlikowska
515 315 332