Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności.

OK

Kolejny rok z Pfizer Polska

Projekt skierowany jest do przedstawicieli samorządów oraz szeroko rozumianych pracodawców, a jego głównym celem jest: edukacja w zakresie zdrowia, w szczególności zapobieganie chorobom zakaźnym i zwrócenie uwagi na potrzebę angażowania się w profilaktykę chorób i korzyści z tego wynikających; budowanie motywacji do inwestowania w programy profilaktyczne; dostarczenie informacji na temat narzędzi, ułatwiających efektywne wdrożenie i przeprowadzenie działań; dostarczenie praktycznej wiedzy nt. pozyskiwania alternatywnych środków na realizację działań z zakresu profilaktyki w tym także ze środków unijnych; pokazanie dobrych praktyk (polskich i międzynarodowych) oraz wywołanie dyskusji na temat potrzeby ochrony zdrowia i realizacji działań profilaktycznych w środowiskach lokalnych, w tym w miejscach pracy.

W bieżącym roku, będziemy odpowiedzialni za organizację cyklu debat eksperckich, które odbędą się: 20 i 31 maja oraz 21 czerwca oraz 7 i 28 września, a także prowadzenie biura prasowego, przygotowywanie wszystkich materiałów edukacyjnych, aktualizację powstałych już narzędzi ułatwiających wdrażanie działań przez odbiorców projektu oraz bieżącą obsługę serwisu www.

Ostatnio dodane

Tylko dwa słowa.pl
2022-12-11
Wystartowaliśmy z nową wyjątkową kampanią edukacyjną, która wspiera pacjentów onkologicznych i ich bliskich.
Światowy Dzień AZS
2022-09-14
13 września odbyła się zorganizowana przez Compass PR konferencja prasowa z okazji Światowego Dnia AZS podczas której eksperci zwrócili uwagę na sytuację dzieci i młodzieży dotkniętej ciężką
Compass PR dla AstraZeneca
2022-03-01
Compass PR rozpoczyna realizację działań PR dla firmy AstraZeneca w obszarze raka pluca.

Kontakt

ul. Chłodna 64 lok 223
00-872 Warszawa
Karolina Waligóra
500 088 365
Agnieszka Pawlikowska
515 315 332