Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności.

OK

Moje miejsce na Ziemi

Compass PR poprowadzi kampanię promującą czwartą edycję programu grantowego "Moje miejsce na Ziemi"w ramach którego Fundacja ORLEN przekaże kolejne 2 miliony złotych na wsparcie lokalnych społeczności. To największy program grantowy Fundacji ORLEN i jeden z największych realizowanych przez fundacje korporacyjne.

W ramach współpracy agencja Compass PR odpowiedzialna będzie za identyfikację wizualną projektu, prowadzenie biura prasowego, planowanie komunikacji w mediach społecznościowych i mediach tradycyjnych oraz przygotowanie webinarów informacyjnych dla beneficjentów programu.  Dodatkowo w ramach współpracy agencja zadba o oprawę komunikacyjną 20-lecia Fundacji Orlen.


Ostatnio dodane

Polskie Towarzystwo Onkologiczne klientem Compass PR
2023-09-28
Agencja Compass PR wygrała organizowany przez Polskie Towarzystwo Onkologiczne przetarg, na realizację cyklu spotkań edukacyjnych dla organizacji pacjentów „O przyszłości onkologii. Forum or
Szczepienia przeciw grypie refundowane
2023-08-31
Szczepienia przeciw grypie znalazły się na liście refundowanych leków dla wszystkich osób po 65 roku życia oraz dzieci i młodzieży do 18 r.ż. Compass PR odpowiada za komunikację w tym zakres
Wspieramy Fundację Carita
2023-07-01
Już po raz drugi będziemy wspierać Fundację Carita w działaniach komunikacyjnych związanych z Rajdem po Zdrowie.

Kontakt

ul. Chłodna 64 lok 223
00-872 Warszawa
Karolina Waligóra
500 088 365
Agnieszka Pawlikowska
515 315 332