Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności.

OK

Przełamać ciszę

Agencja Compass PR rozpoczęła realizację nowej ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej poświęconej rakowi wątrobowokomórkowemu, której celem jest budowa świadomości społecznej i edukacja na temat raka wątrobowokomórkowego, przyczyn jego powstawania oraz nieocenionej roli profilaktyki i wczesnej diagnostyki, które pozwalają skutecznie zapobiegać rozwojowi tego agresywnego nowotworu i zwiększyć szanse na wygraną w walce z tą chorobą. 

W ramach kampanii opracowane zostały materiały edukacyjne dla pacjentów i wszystkich tych, którzy poszukują informacji o HCC oraz udostępnione na stronie internetowej: www.przelamaccisze.pl. Znajdują się na niej m.in. informacje dotyczące przyczyn powstawania HCC, diagnostyki i metod leczenia, a także mapa z poradniami onkologicznymi w Polsce. Dodatkowo eksperci medyczni z dziedziny onkologii, gastroenterologii i hepatologii oraz przedstawiciele organizacji pacjenckiej, za pośrednictwem mediów oraz debat branżowych, wyjaśniać będą kluczowe zagadnienia dotyczące raka wątrobowokomórkowego oraz adresować główne wyzwania związane z jego diagnostyką i leczeniem.

Inicjatorem kampanii jest  fundacja „Gwiazda Nadziei” a partnerami Koalicja Hepatologiczna oraz Roche Polska. Kampania prowadzona jest pod honorowym patronatem Polskiego Towarzystwa Hepatologicznego, Polskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej oraz Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych.

Ostatnio dodane

Przełamać ciszę
2021-07-25
Compass PR rozpoczyna realizację nowej kampanii edukacyjnej poświęconej rakowi wątrobowokomórkowemu.
Moje miejsce na Ziemi
2021-07-01
Compass PR poprowadzi kampanię promującą czwartą edycję programu grantowego Fundacji Orlen "Moje miejsce na Ziemi"
Zapytaj o SM
2021-06-02
Agencja Compass PR rozpoczęła realizację nowej kampanii zdrowotnej poświęconej stwardnieniu rozsianemu "Zapytaj o SM",

Kontakt

ul. Chłodna 64 lok 223
00-872 Warszawa
Karolina Waligóra
500 088 365
Agnieszka Pawlikowska
515 315 332