Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności.

OK

Compass PR dla AstraZeneca

AstraZeneca to firma biofarmaceutyczna, znajdująca się w czołówce największych i najbardziej innowacyjnych firm tego sektora, która bazując na osiagnięciach nauki tworzy nowczesne terapie dla pacjentów na całym świecie. Z myślą  o pacjentach w AstraZeneca opracowywane  i wytwarzane są leki pomagające zwalczać choroby, które stanowią największe wyzwania współczesnej medycyny.  Jednym z kluczowych obszarów terapeutycznych wokół których skupia działalność AstraZeneca jest onkologia.

Zespół Compass PR będzie odpowiedzialny za realizację działań PR i PA w obszarze niedrobnokomórkowego raka płuca.

Do zadań agencji będzie należało między innymi doradztwo komunikacyjne oraz przygotowanie planu i realizacja działań media relations, współpraca z organizacjami pacjenckimi i ekspertami medycznymi oraz wsparcie kampanii "Hamuj Raka Daj Szansę Płucom".


Ostatnio dodane

Tylko dwa słowa.pl
2022-12-11
Wystartowaliśmy z nową wyjątkową kampanią edukacyjną, która wspiera pacjentów onkologicznych i ich bliskich.
Światowy Dzień AZS
2022-09-14
13 września odbyła się zorganizowana przez Compass PR konferencja prasowa z okazji Światowego Dnia AZS podczas której eksperci zwrócili uwagę na sytuację dzieci i młodzieży dotkniętej ciężką
Compass PR dla AstraZeneca
2022-03-01
Compass PR rozpoczyna realizację działań PR dla firmy AstraZeneca w obszarze raka pluca.

Kontakt

ul. Chłodna 64 lok 223
00-872 Warszawa
Karolina Waligóra
500 088 365
Agnieszka Pawlikowska
515 315 332