Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności.

OK

Compass PR dla AstraZeneca

AstraZeneca to firma biofarmaceutyczna, znajdująca się w czołówce największych i najbardziej innowacyjnych firm tego sektora, która bazując na osiagnięciach nauki tworzy nowczesne terapie dla pacjentów na całym świecie. Z myślą  o pacjentach w AstraZeneca opracowywane  i wytwarzane są leki pomagające zwalczać choroby, które stanowią największe wyzwania współczesnej medycyny.  Jednym z kluczowych obszarów terapeutycznych wokół których skupia działalność AstraZeneca jest onkologia.

Zespół Compass PR będzie odpowiedzialny za realizację działań PR i PA w obszarze niedrobnokomórkowego raka płuca.

Do zadań agencji będzie należało między innymi doradztwo komunikacyjne oraz przygotowanie planu i realizacja działań media relations, współpraca z organizacjami pacjenckimi i ekspertami medycznymi oraz wsparcie kampanii "Hamuj Raka Daj Szansę Płucom".


Ostatnio dodane

Polskie Towarzystwo Onkologiczne klientem Compass PR
2023-09-28
Agencja Compass PR wygrała organizowany przez Polskie Towarzystwo Onkologiczne przetarg, na realizację cyklu spotkań edukacyjnych dla organizacji pacjentów „O przyszłości onkologii. Forum or
Szczepienia przeciw grypie refundowane
2023-08-31
Szczepienia przeciw grypie znalazły się na liście refundowanych leków dla wszystkich osób po 65 roku życia oraz dzieci i młodzieży do 18 r.ż. Compass PR odpowiada za komunikację w tym zakres
Wspieramy Fundację Carita
2023-07-01
Już po raz drugi będziemy wspierać Fundację Carita w działaniach komunikacyjnych związanych z Rajdem po Zdrowie.

Kontakt

ul. Chłodna 64 lok 223
00-872 Warszawa
Karolina Waligóra
500 088 365
Agnieszka Pawlikowska
515 315 332