Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności.

OK

Wspieramy Fundację Carita

Rajd po zdrowie  to wydarzenie o charakterze świadomościowym i edukacyjnym skierowane do pacjentów ze szpiczakiem, ich bliskich oraz wszystkich, którzy chcą wesprzeć realizację celów Fundacji Carita.

- Od ponad 12 lat Fundacja Carita prowadzi aktywną działalność edukacyjną zarówno wśród pacjentów jak i ogółu społeczeństwa, buduje świadomość na temat tej choroby, jej profilaktyki i wczesnej diagnostyki a także inicjuje i wspiera wszelkie działania mające na celu zwiększenie dostępu polskich pacjentów do nowoczesnych metod terapii leczenia szpiczaka. Cieszymy się, że możemy ich wspierać w tych działaniach - podkreśla Karolina Waligóra partner zarządzający Compass PR. - Pacjenci, którzy tworzą  społeczność skupioną wokół fundacji zaprzeczają wszelkim stereotypom związanym z „chorobą onkologiczną”. Swoją postawą udowadniają, że przy odpowiednio dobranym leczeniu ze szpiczakiem można zupełnie normalnie żyć, być aktywnym społecznie i zawodowo, realizować pasje również te sportowe i spełniać marzenia. Oni podobnie jak sportowcy nie poddają się, walczą o siebie i swoje życie - dodaje.

Szpiczak mnogi jest drugim co do częstotliwości występowania nowotworem krwi. W Polsce liczbę pacjentów szacuje się obecnie na 10 000 osób. I choć w większości nowotwór ten występuje u osób po 50 roku życia to jak pokazują statystyki coraz częściej diagnozowany jest u osób młodszych w najlepszym okresie ich życia.

Ostatnio dodane

Polskie Towarzystwo Onkologiczne klientem Compass PR
2023-09-28
Agencja Compass PR wygrała organizowany przez Polskie Towarzystwo Onkologiczne przetarg, na realizację cyklu spotkań edukacyjnych dla organizacji pacjentów „O przyszłości onkologii. Forum or
Szczepienia przeciw grypie refundowane
2023-08-31
Szczepienia przeciw grypie znalazły się na liście refundowanych leków dla wszystkich osób po 65 roku życia oraz dzieci i młodzieży do 18 r.ż. Compass PR odpowiada za komunikację w tym zakres
Wspieramy Fundację Carita
2023-07-01
Już po raz drugi będziemy wspierać Fundację Carita w działaniach komunikacyjnych związanych z Rajdem po Zdrowie.

Kontakt

ul. Chłodna 64 lok 223
00-872 Warszawa
Karolina Waligóra
500 088 365
Agnieszka Pawlikowska
515 315 332